Touha žít sama za sebe, dle svých představ a proč ne?

Web o ženách pro ženy

 1. šikana-stalking
 2. syndrom vyhoření
 3. syndrom prázdné náruče
 • Proč tedy tyto projekty?
  Protože jsou vzájemně propojeny a doplňují se. Samozřejmě i má vlastní zkušenost.
 • Proč chci pomáhat ženám?
  Každá máme své sny a touhy, ale nevíme jak na to. Často nevíme, jak naložit s volným časem a pocitem, že už nás děti nepotřebuji. Vždyť jsme dosud žily hlavně pro ně. Někdy se nám život trošku zamotá.         
 • Proč šikana, jakou mám zkušenost se šikanou - stalkingem
  Se šikanou jsem byla konfrontována již jako dítě. Byla jsem typ křehkého snadno zranitelného dítěte. Nic moc jsem nesměla a dost jsem tím osobně trpěla. Vždy jsem toužila po volnosti, koníčcích. Zažila jsem mnoho nepříjemných situací. To vše mělo vliv na moji psychiku i mé sebevědomí. Šikana se tomu tenkrát neříkalo, ale jisté znaky  měly být varováním. Vše jsem musela zvládnout sama. Styl výchovy ovlivnil mé sebevědomí a to si pak člověk nechá leccos líbit i v dospělosti, vždyť jsem na to byla zvyklá a od blízkých to hodně člověka ovlivní! Trvalo to dost dlouho než jsem pochopila, že už ne, už stačilo. a rozhodla se jít vlastní cestou.
 • A proč sdílet vlastní zkušenost?
  Mohu tak pomoci ženám postavit se na vlastní nohy a ukázat, že změna sama sebe, sebepojetí nám pomůže žít život naplno a užívat si toho, co jsme dříve nemohly nebo neuměly Život je krásný a krátký. Tak proč si jej neužívat naplno?

Co mi to přineslo - ZÁCHRANNÝ KRUH

 • Dlouho jsem se domnívala, že psi a jejich chov je maximum, co chci
  Časem jsem pochopila, že to vše je mnohem širší téma a vyžaduje širší pomoc, služby por páníčky a proto vznikly publikace, služby, kurzy
 • A co nyní?
  Začal vznikat projekt pro ženy utvářející jakýsi uzavřený kruh. .- záchranný kruh pro ženy středního věku, které hledají nový smysl života, ať pracovně či rodinně. Pomáhám ženám najít nový smysl života, ale i žít také svůj život, ne jen druhých!

 

Velmi přivítáme dotazy, na které hledáte odpověď a které zpracujeme do 
publikací - služeb "šitých na míru"

KRUH SE UZAVÍRÁ - zatím