Kdo jsem?

Chovatelka psů, mentor a kouč pro ženy

Jednoho dne rozhodla, že už nenechám sebou vlačet a začnu si hledat "zadní vrátka".

Prostě, jak žít dál sama za sebe, dle svých představ. Přesně tak, jak jsem si předsevzala již v dětství. Po několika letech hledání cesty bylo mé rozhodnutí jednoznačné. Budu se pejskům věnovat naplno a pomáhat i lidem, jako jsem byla kdysi já, když jsem neměla ani ponětí, jak postupovat.

Tehdy jsem se rozhodovala pro svoji budoucí životní cestu aniž jsem to tušila.

 

Vášnivá pejskařka, mentor a kouč pro ženy

Najednou mi život začal dávat daleko větší smysl. Pochopila jsem, že není cesty zpět, a že se budu věnovat pejsků, jak to bude možné. Nojo, ale ono to není přece jen tak, na své cestě jsem si dost natloukla, než jsem pochopila, jak na to cíleně, promyšleně a hlavně efektivně.

Takto jsem si všimla, že mnoho páníčků našich odchovů je na tom stejně, jako já na začátku. Prostě neznalost, tápání, omyly.

 

Co s tím, jak pomoci například, jako chovatelka s vizí

Došlo mi, že s tím musím páníčkům pomoci, že nemůžu nechat páníčky našich odchovů napospas osudu, že to dají, jako já kdysi.

Semtam to tak nebylo a volali mne, jako chovatelku s prosbou o radu. Další krok byl naprosto logický. Vznikla první publikace a konzultace po telefonu. Následovaly ebooky a další službyna webu www.stana-lisnerova.cz

 

A co dál, jak můžu pomoci více?

Následně vznikl projekt, jak pomoci ženám, které se dostávají do nepříjemné situace související se syndromem vyhoření a syndromem prázdné náruče. Vlastně jsem si to prožila sama a rozhodla se pomoci ženám, které se dostávají do středního věku a neví, jak dále se životem. Právě tyto ženy hledají nové cesty. Já osobně se vydala na cesty chovatele, jiné ženy také mají své sny, často neví, jak na to, co s životem.

 

Šikana v dětství a její vliv na celý život

Vždy jsem měla své sny, něco chtěla zažít, zkusit a dokázat. A také vždy byla spíše zrazována od smělých kroků. Přesto, po krátké zkušenosti s fenkou bišonka jsem věděla, že právě psi by měli být mým budoucím životem. V dětství jsem zažila mnoho šikany, i když tenkrát se tomu tak neříkalo. Musela jsem vydržet mnoho ústrků i ponížení a vše zvládnout sama. Styl výchovy ovlivnil i mé sebevědomí a budoucí postoj k rodině, dětem. Ne vždy jsem byla taková, jaká bych chtěla být.

 

             Připravovaný projekt pro ženy, mentoring, koučink

Časem jsem pochopila, že ne vše je dle mých představ a snažila se změnit. Strachy a obavy se projevily i v pracovní m životě Setkala se se syndromem vyhoření i nebezpečným psychickým pocitem ze samoty bez dětí. Stále jsem hledala, jak budu pokračovat, jak tomu předejít či vše oddálit. A tady přišel nápad pořídit ši pejska nba chov. Dnes mám nejen slušně zavedenou chovatelskou stanici, ale i vznikající projekty, jak pomoci ženám například s podobnými problémy, s jakými jsem se během života potýkala a musela vyrovnat já, sama.
 

UDĚLEJME DALŠÍ PROJEKT SPOLU